Logo stopka
ul. Hrubieszowska 102
22-100 Chełm
gsm: +48 502 269 266
tel/fax: +48 82 565 29 95
e-mail: marketing@mwk-chelm.eu
Kompleksowa obsługa importu z Chin.

Na bazie wieloletniego doświadczenia w obsłudze projektów związanych z importem towarów z Chin zarówno na potrzeby spółki jak i na zlecenie jej klientów jesteśmy w stanie oferować kompleksową obsługę zleceń importowych z Chin.

Mając na uwadze złożoność procesu zakupu towarów produkowanych w odległych częściach globu MWK Trade pragnie wspierać polskich przedsiębiorców na każdym jego etapie.

1. Konsultacje

Pierwszym etapem projektu jest wstępna konsultacja z klientem. Określamy plan wg którego przeprowadzimy cały proces począwszy od zakupu do transportu. Tutaj już staramy się określić koszty obsługi całego przedsięwzięcia, procedury i dokumenty potrzebne do dopuszczenia do obrotu na terenie UE, metody i koszty transportu etc.

2. Sprecyzowanie potrzeb zamawiającego.

Wspólnie z klientem ustalamy precyzyjnie dokładne cechy i parametry jakimi charakteryzować się ma gotowy produkt. Na tym etapie klient przedstawia materiały, przedział cenowy oraz wymagania dotyczące jakości.

3. Wybór producentów.

Na podstawie zebranych do tej pory informacji za pośrednictwem naszych agentów przeprowadzamy wnikliwą analizę możliwości produkcyjnych poszczególnych fabryk. Starannie wyselekcjonowana grupa producentów spełniająca wymagania zostaje zaprezentowana klientowi, który dokonuje ostatecznego wyboru.

4. Nadzór nad procesem produkcji.

Dzięki sieci współpracujących agentów jesteśmy w stanie doglądać produkcji na każdym jej etapie w każdej chińskiej prowincji. Na życzenie klienta przygotowujemy raporty z produkcji udokumentowane fotografiami.

5. Kontrola jakości i konsolidacja towarów.

Przed wysyłką towarów starannie sprawdzamy zgodność wyprodukowanych towarów z zamówieniem. Na tym etapie towary są pakowane i przygotowywane do wysyłki.

6. Organizacja transportu.

W zależności od objętości wysyłki i indywidualnych potrzeb klienta organizujemy morski bądź lotniczy transport towarów.

7. Organizacja odprawy celnej i dostawa towarów do zamawiającego.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do dopuszczenia do obrotu na terenie UE lub do tranzytu. Odprawiony towar dostarczamy na adres wyznaczony przez klienta.

Logo stopkaPHU " MWK TRADE " 22-100 Chełm, ul. Hrubieszowska 102
Wszelkie prawa zastrzeżone dla PHU " MWK TRADE "